De gemeente investeert jaarlijks vele tientallen miljoenen euro’s in fysieke infrastructuur, groenvoorzieningen, (onderwijs)huisvesting, ICT, bedrijfsmiddelen etc. Het kenmerk van deze investeringen is dat zij hun nut over meerdere jaren bewijzen. Daarom moeten de (kapitaal)lasten van een investering (rente en afschrijving) over meerdere jaren gespreid worden. Een investering wijkt daardoor af van een exploitatiebudget in de begroting. Een exploitatiebudget beperkt zich tot één jaar en wordt aan het einde van het jaar via de jaarrekening afgerekend. Een investeringsbudget wordt veelal pas na meerdere jaren afgerekend en afgesloten.
De voorgenomen investeringen worden jaarlijks, in het meerjareninvesteringsplan, voor de komende vier jaar inzichtelijk gemaakt. Daarnaast kennen we de investeringen die door de Raad beschikbaar zijn gesteld en in uitvoering zijn. Over de voortgang van deze investeringen wordt in de jaarrekening gerapporteerd en zo nodig tussentijds in de voortgangsrapportages.
Een investering kan geheel of gedeeltelijk worden gedekt uit inkomsten, zoals bijdragen uit reserves of bijdragen van rijk, provincie of derden. Het overgrote deel van de investeringen wordt, volgens de wet- en regelgeving, gedekt door de investering over meerdere jaren af te schrijven. De kapitaallasten van de investering (de rente en afschrijving) worden dan in de begroting opgenomen.
Het berekenen van de kapitaallasten vindt plaats door het maken van een reële inschatting van de cashflow van investeringen in de jaren dat het werk wordt uitgevoerd (de kasuitgaven op een investering). Dat geldt voor de investeringen uit het meerjareninvesteringsplan 2027 - 2030 maar ook voor de lopende investeringen.
De investeringsvolumes uit het meerjareninvesteringsplan worden opgesteld volgens de bepalingen uit de financiële verordening,
In het meerjareninvesteringsplan zijn de totale investeringsvolumes opgenomen in het jaar dat deze door de Raad beschikbaar worden gesteld om tot uitvoering over te gaan (dat is dus iets anders dan de cash-flow van de investering die zich over meerdere jaren uitstrekt, beginnend in het jaar van beschikbaar stellen).
Voor het beschikbaar stellen van de investering (naar een krediet in de gemeentelijke administratie) zijn er drie mogelijkheden:
1. Routinematige investeringen: deze worden voor het eerste begrotingsjaar van het meerjareninvesteringsplan door de raad beschikbaar gesteld bij het vaststellen van de programmabegroting.
2. Investeringen in bedrijfsmiddelen: deze worden, conform financiële verordening, beschikbaar gesteld door het college van burgemeester en wethouders. Onder de randvoorwaarde dat de afschrijvingstermijnen in overeenstemming zijn met de financiële verordening en er dekking is in de begroting.
3. Overige “nieuwe” investeringen: hier stelt de raad later, via een apart raadsbesluit, het krediet beschikbaar
De gemeente Leiden heeft een omvangrijk en ambitieus meerjareninvesteringsplan. In de motie M.23.0049.09: Meer inzicht in status van projecten en investeringen, is verzocht om meer inzicht te geven in de status van projecten en bijbehorende investeringen door te vermelden in welke fase ze bevinden. Hieronder gaan wij in op deze motie en de wijze waarop we deze invullen.
Eerst is het van belang een onderscheid te maken tussen vervangingsinvesteringen en nieuwe investeringen. Dit wordt aangegeven in de kolom nieuw/vervanging van het meerjareninvesteringsplan.
Een vervangingsinvestering is een investering die dient ter vervanging van afgeschreven kapitaalgoederen, bijvoorbeeld in de openbare ruimte van de gemeente of voor (onderwijs)huisvesting. Vervangingsinvesteringen zijn noodzakelijk om het bestaande voorzieningenniveau in de gemeente op peil te houden. In de beheerplannen van de gemeente worden de vervangingsinvesteringen voor de komende jaren inzichtelijk gemaakt. In het meerjareninvesteringsplan categoriseren we deze als vervangingsinvestering (“V”).
Een nieuwe investering is een investeringen die de kapitaalgoederenvoorraad doet toenemen, bijvoorbeeld door de groei van de stad en/of nieuwe ontwikkelingen ten aanzien van duurzaam investeren. Nieuwe investeringen worden via de besluitvorming (meestal via de kaderbrief) toegevoegd in het meerjareninvesteringsplan en categoriseren we als (“N”)
Vervangingsinvesteringen en nieuwe investeringen kunnen dicht bij elkaar liggen. Het vervangen van een afgeschreven kapitaalgoed doen we in de huidige tijdgeest en met de kennis en technieken van nu. We categoriseren deze als “V”. Daar waar sprake is van uitbreiding van het voorzieningenniveau - en vervanging daar mogelijk een klein onderdeel van uitmaakt -, spreken we van een nieuwe investering. Bijvoorbeeld ten aanzien van grote reconstructies van bestaande wegen. We categoriseren deze als “N”.
Daar waar sprake is van uitbreiding van het voorzieningenniveau met nieuwe investeringen kan mogelijk een prioritering plaatsvinden. Een belangrijk criterium daarbij vormt de fase waarin de investering zich bevindt. In het meerjareninvesteringsplan maken we onderscheid tussen investeringen vóór kaderbesluit (“VK”) en na Kaderbesluit (“NK”).
In de fase vóór Kaderbesluit worden interne kosten van voorbereiding (ambtelijke capaciteit) gemaakt die gedekt zijn in de begroting. Ook zijn de kosten van extern onderzoek en advies beperkt van aard en gedekt in de begroting. De (financiële) gevolgen van een keuze om de nieuwe investering voor Kaderbesluit geen doorgang te laten vinden zijn in de regel te overzien maar zullen per investering moeten worden onderzocht.
Na Kaderbesluit verandert de dynamiek van een nieuwe investering. Interne plankosten nemen substantieel toe. Hetzelfde geldt voor de externe kosten van onderzoek en advies. Er wordt aanbesteed en mogelijk grote financiële verplichtingen aangegaan. Omdat kosten na kaderbesluit in de regel worden geactiveerd zullen er bij een keuze om de nieuwe investering na kaderbesluit geen doorgang te laten vinden, incidentele middelen moeten worden gevonden om deze af te dekken. Of moeten (te) ontvangen subsidies worden terugbetaald aan de subsidieverstrekker. Per nieuwe investering zal dit, afhankelijk van het moment na kaderbesluit, in meer of mindere mate financiële consequenties hebben.
Los van bovenstaande financiële aspecten is het altijd van belang om te kijken naar afhankelijkheden tussen diverse nieuwe investeringen in het meerjareninvesteringsplan. Vrijwel geen enkele nieuwe investering in het meerjareninvesteringsplan is op zichzelf staand maar maakt onderdeel uit van een “samenhangende visie op...”.
Het geven van inzicht in de status van de Leidse investeringsvoornemens vergt verdieping in de opbouw van het meerjareninvesteringsplan van de gemeente. Hierbij van belang is het verschil tussen vervangings- en nieuwe investeringen. Binnen de nieuwe investeringen is vervolgens het stadium voor of na kaderbesluit het meest relevant. Daarbij moeten we opmerken dat elke prioritering te allen tijde maatwerk naar de inhoudelijke en financiële effecten van keuzes vereist. In onderstaand schema zijn deze effecten op hoofdlijnen samengevat:
soort investering | beïnvloedbaarheid | financieel effect | overig |
|---|---|---|---|
vervangingsinvestering | Nauwelijks/geen mogelijkheid. | Structurele voordelen op de kapitaallasten. Geringe incidentele nadelen op afboeken gemaakte kosten. | In stand houden bestaande voorzieningenniveau |
nieuwe investering voor kaderbesluit | Mogelijk. | Structurele/incidentele voordelen op de kapitaallasten. Geringe incidentele nadelen op afboeken gemaakte kosten. | Nieuwe investering staat niet op zichzelf maar maakt onderdeel uit van 'samenhangende visie op..' |
nieuwe investering na kaderbesluit | Nauwelijks/geen mogelijkheid. | Structurele/incidentele voordelen op de kapitaallasten. Mogelijk grote incidentele nadelen op afboeken gemaakte kosten. | Nieuwe investering staat niet op zichzelf maar maakt onderdeel uit van 'samenhangende visie op..' |
Op deze manier denken wij op een goede manier tegemoet te komen aan de wens van de raad een beter inzicht te krijgen in de status van toekomstige investeringen.
Het totaal van de kapitaallasten voor de begroting 2027 - 2030 laat, ten opzichte van de huidige begroting (2026 - 2029), de volgende ontwikkeling zien:
meerjarenbeeld kapitaallasten | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 |
2026 - 2029 | 55.382 | 62.610 | 71.736 | 71.736 |
2027 - 2030 | 50.151 | 59.613 | 66.219 | 70.616 |
verschil: | -5.231 | -2.997 | -5.517 | -1.120 |
bedragen x € 1.000
De budgettaire effecten moeten gecorrigeerd worden voor bijvoorbeeld mutaties in kapitaallasten die worden verrekend met reserves ter dekking van kapitaallasten (de parkeerreserve, de reserve afschrijving investeringen etc.). Voor- en nadelen op de kapitaallasten van investeringen in bedrijfsmiddelen worden gestort in de reserve bedrijfsvoering concern of worden verrekend in de heffingen (riool- en waterzorgheffing en afvalstoffenheffing). Tot slot wordt de stelpost kapitaallasten waarbij in het laatste jaar de maximale kapitaallasten van het meerjareninvesteringsplan 2026 – 2029 staat opgenomen, gecorrigeerd naar nul.
De diverse correcties geven het volgende beeld:
meerjarenbeeld kapitaallasten | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 |
correctie kapitaallasten verrekenen met reserves/heffingen oa. | 1.392 | -216 | 499 | -1.227 |
correctie kapitaallasten bedrijfsmiddelen | 162 | 41 | -58 | 47 |
correctie stelpost kapitaallasten | 59 | -77 | 267 | 267 |
terugboeken maximale kapitaallasten mjip 2026-2029 | -10.000 | |||
correctie totaal | 1.613 | -252 | 708 | -10.913 |
bedragen x € 1.000
Ten opzichte van de begroting 2025 - 2028 geeft dit de volgende voordelige budgettaire ontwikkeling in de kapitaallasten te zien:
meerjarenbeeld kapitaallasten | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 |
totaal resultaat: | -3.618 | -3.249 | -4.809 | -12.033 |
bedragen x € 1.000
Opgesplitst per programma geeft dit het volgende beeld:
Per Programma: | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 |
Bestuur & Dienstverlening | -22 | 30 | - | - |
Veiligheid | - | - | - | - |
Economie & Toerisme | 1 | -3 | -3 | -4 |
Mobiliteit | -955 | -1.415 | -3.229 | -2.308 |
Omgevingskwaliteit | -128 | 59 | 38 | 94 |
Stedelijke Ontwikkeling | -559 | -457 | -397 | 846 |
Jeugd en Onderwijs | -1.373 | -200 | -899 | -22 |
Sport, Cultuur & recreatie | -47 | -56 | 13 | -54 |
Welzijn en Zorg | -1 | -1 | -1 | -10 |
Werk en Inkomen | - | - | - | - |
Algemene Dekkingsmiddelen | -534 | -1.206 | -331 | -10.575 |
Totaal: | -3.618 | -3.249 | -4.809 | -12.033 |
bedragen x € 1.000
Toelichting op de grote verschillen:
In het programma Mobiliteit is sprake van majeure voordelen vanaf 2029 die vooral te maken heeft met een geactualiseerde cash flow op de OV Knoop Leiden Centraal, op basis van de meest actuele planning, waarbij de Leidse werkzaamheden starten vanaf 2030. Het voordeel in de kapitaallasten bedraagt € 1,8 mln. vanaf 2029. De actuele planning van werkzaamheden voor de groene loper (stadsentree) leidt tot een voordeel van € 400.000 vanaf 2029. De werkzaamheden voor de Noord-Zuid verbindingsas vallen buiten het meerjarenbeeld. Dit geeft een voordeel van € 100.000 in 2027, oplopend tot € 300.000 vanaf 2030.
De verschillen binnen het programma Omgevingskwaliteit zijn nihil. Dat komt doordat, als onderdeel van de financiële verkenningen 2026 – 2030, de uitvoeringsprogramma’s beheer en onderhoud openbare ruimte 2027 – 2031 zijn geactualiseerd. De budgettaire effecten hiervan voor de kapitaallasten ontwikkeling worden apart aangemeld. Na besluitvorming over de begroting 2027 zullen deze kapitaallasten worden verwerkt in dit programma.
In het programma Stedelijke Ontwikkeling wordt het nadeel van € 846.000 veroorzaakt door de verbouwingbibliotheek Nieuwstraat. In de kapitaallasten ontwikkeling van vorig jaar stond deze buiten het meerjarenbeeld.
In het programma Jeugd en Onderwijs worden de voordelen veroorzaakt door een geactualiseerde planning van de bouw van diverse en scholen en gymzalen uit het integraal huisvestingsplan. Het grote voordeel in 2027 wordt veroorzaakt door scholencomplex Stevenshof + gymzaal (€ 830.000) en Internationale schakelklas (€ 370.000). Het voordeel in 2029 wordt veroorzaakt door de actuele planning van het Da Vinci College.
In het programma Algemene dekkingsmiddelen is sprake van majeure voordelen in de vervanging van het wagenpark als gevolg van vertraging in het realiseren van voldoende laadcapaciteit. Het grote voordeel in het jaar 2030 veroorzaakt door het corrigeren van de stelpost kapitaallasten waarbij in het laatste jaar de maximale kapitaallasten van het meerjareninvesteringsplan 2026 – 2029 stonden begroot. Daartegenover staat het begroten van de nieuwe maximale kapitaallasten van lopende kredieten en investeringen uit het meerjareninvesteringsplan 2027 – 2030.
In de begroting 2027 - 2030 is in de laatste jaarschijf nog niet de volledige en maximale kapitaallasten van de lopende investeringen en investeringen uit het meerjareninvesteringsplan 2027 – 2030 meegenomen. Een aantal laatste cash-flows zal in en na 2030 plaatsvinden waardoor kapitaallasten buiten de begroting 2027 – 2030 vallen. Vooralsnog wordt voor het maximale niveau van deze kapitaallasten een toename verwacht van € 14,9 mln. Dit hangt samen met een te activeren investeringsvolume van € 429,9 mln.
Voor kredieten/investeringen met start cash flow in de periode 2027 – 2030 en laatste cash flow in 2030 (dus in gebruik name in 2030) bedraagt de toename in 2031 ten opzichte van 2030 € 5,6 mln.
Voor kredieten en investeringen met start cash flow in de periode 2026 – 2030 maar met de laatste cash flow vanaf 2031 en verder (dus in gebruik name vanaf 2031), bedraagt de toename ten opzichte van 2030 € 9,3 mln.
In onderstaand overzicht wordt een aantal grote veroorzakers van de maximale kapitaallasten per programma benoemd:
Onderbouwing maximale kapitaallasten | investering | kapitaallasten |
Bereikbaarheid | 303,7 | 9,9 |
LRN divers | 92,3 | 2,9 |
Groene Lopers | 12,7 | 0,4 |
Parkeergarage Morspoortterrein | 54,0 | 1,6 |
Onrendabele top verstedelijking | 11,6 | 0,4 |
Noord Zuid verbindingsas diverse investeringen | 20,4 | 0,6 |
OV Knoop Leiden Centraal | 51,1 | 1,8 |
Overig (waaronder nwe jaarschijf infra) | 61,6 | 2,2 |
Omgevingskwaliteit | 63,5 | 1,5 |
Diverse rioleringswerken | 54,4 | 1,2 |
Overig (w.o. diverse parken) | 9,1 | 0,3 |
Stedelijke Ontwikkeling | 11,5 | 0,5 |
Muziekschool Hazewindsteeg | 9,4 | 0,5 |
Verduurzamen vastgoed | 2,1 | 0,1 |
Jeugd en Onderwijs | 23,5 | 1,0 |
IHP De Weerklankplus gymzaal | 8,5 | 0,3 |
IHP onderwijs (Mareland/ELS o.a.) | 14,6 | 0,5 |
Algemene Dekkingsmiddelen | 40,8 | 2,7 |
nieuwe stadswerf bouw en inrichting | 35,0 | 1,8 |
nieuwe jaarschijf 2029 wagenpark | 5,8 | 0,9 |
totaal: | 443,0 | 15,6 |
Een deel van de maximale kapitaallasten in het programma Omgevingskwaliteit wordt verrekend met heffingen voor de riool en waterzorg (€ 1,2 mln.) In het programma Mobiliteit wordt de maximale kapitaallast van € 1,5 mln. van de parkeergarage Morspoortterrein gedekt door de parkeerreserve.
Dat betekent dat de budgettaire ontwikkeling van de maximale kapitaallasten € 12,9 mln. bedraagt (€ 15,6 mln. - € 2,8 mln.).
meerjarenbeeld kapitaallasten | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 |
totaal resultaat: | -3.618 | -3.249 | -4.809 | -12.033 |
Bedragen x € 1.000
stelpost onderuitputting kapitaallasten | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 |
totaal stelpost oud: | -1.781 | -2.137 | -2.493 | -2.493 |
verlagen conform lijn KB 2024 | 357 | 356 | 356 | |
Totaal stelpost nieuw: | -1.424 | -1.781 | -2.137 | -2.493 |
bedragen x € 1.000
Voor 2027 worden de volgende kredieten beschikbaar gesteld:
Programma | Prestatie | Omschrijving investering | Beschikbaar te stellen bedrag | Waarvan gedekt door Leiden (reserves, e.d.) | Waarvan bijdragen door derden |
|---|---|---|---|---|---|
4 Mobiliteit | 4C1.2 Verbeteren verkeersveilige inrichting | Vervanging verkeerslichten | 455 | ||
Medium verkeersmaatregelen | 102 | ||||
Verkeersveilige schoolomgevingen | 357 | ||||
5 Omgevingskwaliteit | 5A1.2 Beheren openbare ruimte | Kademuren | 3.405 | ||
Wegen | 2.935 | ||||
Damwanden | 865 | ||||
Technische installaties beweegbare bruggen | 1.471 | ||||
Bruggen in de Vlietweg | 1.650 | ||||
Houten bruggen | 741 | ||||
Openbare verlichting - Eigen net | 78 | ||||
Openbare verlichting - Armaturen | 424 | ||||
Openbare verlichting - Leidse Lantaarn | 989 | ||||
Automatisering gladheidsbestrijding | 54 | ||||
5C1.1 Ontwikkelen en uitvoeren beleid sted. en regionaal groen | Groene Hoofdstructuur herprofileringsprojecten | 137 | |||
Groene Hoofdstructuur reconstructieprojecten | 68 | ||||
Parken | 684 | ||||
5C1.3 Beheren openbaar groen | Vervangen bomen | 1.276 | |||
7 Onderwijs | 7A1.1 Waarborgen kwaliteit (openbare) speelruimte | Speeltoestellen in speeltuinen | 180 | ||
8 Sport, cultuur en recreatie | 8C1.1 Exploiteren gemeentelijke sportaccommodaties | Vervangen materieel | 124 | ||
Noord Renovatie kunstgras 1 korfbal onderbouw | 48 | ||||
Noord Renovatie kunstgras 1 korfbal toplaag | 83 | ||||
TOTAAL | 16.127 | 0 | 0 |
Bedragen x € 1.000,-
Programma | Prestatie | Omschrijving investering | Beschikbaar te stellen bedrag | Waarvan gedekt door Leiden (reserves, e.d.) | Waarvan bijdragen door derden |
|---|---|---|---|---|---|
5 Omgevingskwaliteit | 5A1.3 Inzamelen huishoudelijk afval | Ondergrondse en bovengrondse afvalcontainers | 302 | ||
Pers afvalcontainer | 87 | ||||
8 Sport, cultuur en recreatie | 8A1.1 Ondersteunen voorstellingen- en podiumaanbod | Vervangingsinvesteringen kunstinstellingen | 673 | ||
Algemene middelen en overhead | Stedelijk Beheer | Wagenpark 6 jaar | 877 | ||
Wagenpark 8 jaar | 75 | ||||
Aanschaf kraakperswagen | 470 | ||||
TOTAAL | 2.484 | 0 | 0 |
Bedragen x € 1.000,-
De volgende investeringen staan in het meerjareninvesteringsplan in jaarschijf 2026, maar worden in tegenstelling tot de hierboven getoonde investeringen niet beschikbaar gesteld bij de programmabegroting 2027. Voor deze investeringen zal later een separaat raadsvoorstel worden aangeboden. De kapitaallasten behorende bij de investeringen zijn, zoals voor alle investeringen die zijn opgenomen in het meerjareninvesteringsplan, opgenomen in de meerjarenbegroting.
Opmerking: In de kolom 'Waarvan gedekt door Leiden (reserves e.d.)' zijn ook de bedragen opgenomen die in de reserve afschrijvingen investeringen zijn gestort. De investering wordt afgeschreven. De jaarlijkse afschrijvingslast wordt gedekt door een vrijval vanuit de reserve afschrijvingen investeringen.
Programma | Prestatie | Omschrijving investering | Niet beschikbaar te stellen bedrag | Waarvan gedekt door Leiden (reserves, e.d.) | Waarvan bijdragen door derden |
|---|---|---|---|---|---|
1. Bestuur en dienstverlening | 1B.103 Op orde houden basisregistraties | Tachymeters 2 stuks | 230 | ||
3. Economie | 3E1.1 Vitale binnenstad | Toiletten binnenstad | 56 | 40 | |
4. Mobiliteit | 4A1.1 Beïnvloeding modal shift ten gunste van fiets, voetganger en openbaar vervoer | Herontwikkeling van de Kaasmarkt | 2.111 | ||
Projecten Autoluwe Binnenstad | 5.972 | 3.500 | |||
Autoluwe gebied met behulp van kentekenregistratie A | 374 | ||||
Omgeving Pieterskerk en Hooglandse Kerk | 284 | ||||
Knip Langebrug | 284 | ||||
Herinrichting Lange Brug fase 2 | 284 | ||||
GL Stevenshofdreef-Ommedijkseweg | 5.867 | 200 | |||
GL Mors Morsweg Morssingel | 177 | 174 | |||
GL Haagweg Churchilllaan | 6.682 | 2.000 | 2.000 | ||
4A1.2 Stimuleren verduurzaming personen- en goederenvervoer | Zero emissie | 337 | |||
4B1.2 Verbeteren bereikbaarheid fiets | Fietscorridor Den Haag West | 227 | 213 | ||
Fietscorridor Alphen aan den Rijn | 351 | 167 | |||
Kruising Plantijnstraat-Kanaalweg | 212 | ||||
Projecten fiets op 1 | 8.573 | 4.430 | |||
Fietsprojecten | 2.910 | ||||
4B1.3 Verbeteren openbaar vervoer | Centrumroute | 66 | |||
Mobiliteitsinvestering | 371 | ||||
Overige busroutes en -maatregelen | 144 | ||||
Verplaatsen bus infra tbv concessie | 320 | 100 | |||
Knooppunt Leiden Centraal | 25.236 | 23.195 | |||
Verbeteren Bereikbaarheid (OV) | 558 | ||||
4B1.4 Waarborgen doorstroming | Bijdrage aanvullende inpassingswensen RLR | 1.014 | 800 | ||
LRN algemene kosten | 4.038 | 880 | |||
LBSP infrastructuur | 318 | ||||
ORB - Singelpark-Promenade | 52 | ||||
Herinrichtingsmaatregelen verbinding centrum-N11 | 13.696 | 4.000 | 1.624 | ||
Herinrichtingsmaatregelen Spanjaardsbrug eo | 1.346 | 335 | |||
Overige herinrichtingsmaatregelen | 564 | ||||
Herinrichtingsmaatregelen Churchilllaan e.o. | 456 | ||||
Churchilllaan | 266 | ||||
Verkeersmaatregelen K501 Churchilllaan-Kennedylaan | 71 | ||||
Verkeersveiligheid in de wijken | 695 | ||||
Diverse Mobiliteitsinvesteringen | 1.741 | 1.741 | |||
Churchilllaan KLIMA 40 jaar | 1.644 | ||||
Diverse kruispunten KLIMA 40 jaar | 109 | ||||
Inrichting Oosterkerkstraat-Driessenstraat | 456 | ||||
4B1.5 Verbeteren parkeeraanbod | Aanschaf parkeerautomaten | 843 | |||
Scanauto tbv parkeercontrole | 413 | ||||
Handterminals stadstoezicht | 220 | ||||
4C1.2 Verbeteren verkeersveilige inrichting | Uitvoeringsprogramma wijkcirculatie en veiligheidsplan | 510 | |||
Herinrichting Lammenschansweg | 16.521 | 5.681 | |||
Impuls verkeersveiligheid aandachtslocaties | 1.317 | ||||
5 Omgevingskwaliteit | 5A1.2 Beheren openbare ruimte | RWN Bachstraat-Domela Nieuwenhuislaan | 55 | ||
RWN Gasthuiswijk fase 3-4 | 109 | ||||
WV Gasthuiswijk wegen fase 3-4 | 1.461 | ||||
RWN Meerburg | 184 | ||||
VMOR Meerburg | 3.504 | ||||
Groenemaredijk | 1.566 | ||||
Parkbruggen | 369 | ||||
Verkeersbruggen - Maartje Offersbrug | 161 | ||||
kw10893 - Betonbrug | 93 | ||||
kw150 - Cronesteynbrug Prov. | 294 | ||||
Boshuizen ruimtereservering | 436 | ||||
Fortuinwijk WV wegen fase 1 | 825 | ||||
Fortuinwijk Noord ruimtereservering | 736 | ||||
Fortuinwijk Noord KLIMA 40 jaar | 4.510 | ||||
Fortuinwijk Noord Wegen | 13.332 | ||||
Slaaghwijk WV wegen | 7.715 | ||||
Zijlwijk WV wegen fase 1 | 659 | ||||
5A1.3 Inzamelen huishoudelijk afval | 2de milieustraat gebouw | 3.058 | |||
Vervanging hoofdgebouw ABW 5 jaar | 420 | ||||
5B1.2 Beheren openbaar water en riolering | Riolering Zeeheldenbuurt | 612 | |||
Fortuinwijk Boshuizen | 11.190 | ||||
Riolering Merenwijk | 5.923 | ||||
KLIMA Domela nieuwenhuislaan | 53 | ||||
KLIMA Gasthuiswijk fase 3-4 | 436 | ||||
KLIMA Bachstraat | 292 | ||||
WV Riolering Gasthuiswijk Haagweg-zuid fase 3+4 | 157 | ||||
WV Riolering Gasthuiswijk Haagweg-zuid fase 1+2 | 280 | ||||
WV Gasthuiswijk Riolering fase 3+4 | 1.757 | ||||
Riolering Lammenschansweg | 1.778 | ||||
Riolering Merenwijkdistrict | 3.607 | ||||
5C1.1 Ontwikkelen en uitvoeren beleid sted. en regionaal groen | 2e Groene ring | 933 | |||
5C1.5 Aanleggen Singelpark | Singelpark binnen het Energiepark | 4.233 | 1.232 | ||
5C1.6 Beheren Oostvlietpolder | Herstel natuurwaarden Oostvlietpolder | 750 | |||
6 Stedelijke ontwikkeling | 6B1.2 Opstellen MPG en Vermogensbeheer | Park de Zwijger - Gebiedsontwikkeling | 891 | 178 | |
6B1.3 Exploiteren van gemeentelijke gebouwen | Technische installaties De Waag | 480 | |||
7 Onderwijs | 7D1.2 In stand houden bestaande gebouwenvoorraad | Specifiek locatiegebonden kosten | 530 | ||
Vrije school Mareland | 7.694 | ||||
Leidse Houtschool | 9.166 | ||||
Da Vinci college | 26.197 | ||||
Eerste Leidse Schoolvereniging uitbreiding | 6.808 | ||||
Scholencomplex Stevenshof gym | 2.158 | ||||
7D1.3 Uitvoering van overige wettelijke taken | Gymaccommodatie Oppenheimstraat 4a | 238 | |||
Lucas van Leyden gym | 1.927 | ||||
8 Sport, cultuur en recreatie | 8B1.1 Exploitatie en beheer Erfgoed Leiden e.o. | Verbouwing Boisotkade | 167 | ||
Inrichting archeol.centr Boisotkade | 69 | ||||
8C1.1 Exploiteren gemeentelijke sportaccommodaties | Compensatie sportvelden Vlietzone | 1.124 | 328 | ||
Entree Vlietzone | 899 | ||||
Kikkerpolder I Toplaag kunstgras 1 voetbal | 567 | ||||
Kikkerpolder II, Renovatie kunstgras 2 onderbouw | 271 | ||||
Kikkerpolder II, Renovatie kunstgras 2 toplaag | 717 | ||||
Roomburg Toplaag vervanging waterveld 1 hockey | 518 | ||||
Leidse hout Toplaag kunstgras atletiek | 123 | ||||
Vliet Vervanging materieel berging-personeelsverblijf | 481 | ||||
Herinrichting sportpark de Mors bovenveld (12jr) | 388 | 259 | |||
Herinrichting sportpark de Mors onderveld (24jr) | 598 | ||||
Combiveld onderlaag Cronesteinkade (24jr) | 774 | ||||
Combiveld bovenbouw Cronesteinkade (12jr) | 382 | ||||
Clubhuis Cronesteinkade | 2.000 | ||||
Clubhuis Cronesteinkade installaties | 915 | ||||
Herinrichting Cronesteinpark | 1.255 | ||||
Algemene middelen en overhead | Stelposten concern | Nader in te vullen agv prijsstijgingen | 2.021 | ||
Overhead facilitaire zaken | Meubilair stoelen | 578 | |||
Ambtenarenhuisvesting / Energiepark | 1.291 | 624 | |||
Overhead huisvesting | Carillon en toren-uurwerk / koffiekamer | 177 | |||
Stadhuis noodstroomvoorziening | 143 | ||||
Interne dienstverlening en advisering (IDA) | Vervangen JOIN zaaksysteem | 1.119 | |||
Beheer | Luchtbehandelingsinstallatie ABW 15 | 152 | |||
TOTAAL | 249.580 | 39.826 | 13.875 |
Bedragen x € 1.000,-
Het college heeft de volgende kredieten voor investeringen in bedrijfsmiddelen beschikbaar gesteld (conform financiële verordening gemeente Leiden 2023 (artikel 29 lid 4):
Programma | Prestatie | Omschrijving investering | Beschikbaar gesteld bedrag |
|---|---|---|---|
10. Werk en inkomen | 10A2.1 Inzetten sociale werkvoorziening | Bedrijfsmiddelen DZB | 589 |
Algemene Dekkingsmiddelen en overhead | Overhead Interne dienstverlening en advisering (IDA) | Docking-, werkstations en monitoren | 236 |
Surfaces met toebehoren | 359 | ||
Telefoontoestellen | 140 | ||
Switches | 222 | ||
AV-middelen Stadskantoor Leiden | 386 | ||
AV-middelen div.locaties derden | 138 | ||
AV-middelen Leiden div.locaties | 157 | ||
AV-middelen Stadhuis Leiden excl Raadszaal | 312 | ||
TOTAAL | 2.539 |
Bedragen x € 1.000,-
Alle investeringen voor de periode 2027 tot en met 2030 worden weergegeven in het meerjareninvesteringsplan. Bij iedere investering onderscheiden we een categorie en een investeringssoort.
Categorie
Investeringssoort en status investering
In onderstaand meerjareninvesteringsplan zijn alle raadsbesluiten tot en met juli 2026 verwerkt
Prestatie | Omschrijving prestatie | Omschrijving investering | Categorie | nieuw / vervanging | VK/ | Bijdrage derden/ reserves | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01B103 | Op orde houden basisregistraties | Tachymeters 2 stuks 2027 | Econ. | V | - | 230 | - | - | - | |
Totaal programma 1 | - | 230 | - | - | - | |||||
Prestatie | Omschrijving prestatie | Omschrijving investering | Categorie | nieuw / vervanging | Bijdrage derden/ reserves | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 | |
03E101 | Vitale Binnenstad | Toiletten binnenstad | Econ. | N | VK | 40 | 56 | - | - | |
Totaal programma 3 | 40 | 56 | - | - | - | |||||
Prestatie | Omschrijving prestatie | Omschrijving investering | Categorie | nieuw / vervanging | Bijdrage derden/ reserves | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 | |
04A101 | Beinvloeding modal shift vervoer | VK Projecten Autoluwe Binnenstad 2021-2029 | Maatsch. | N | VK | 4.500 | 5.972 | 1.065 | 1.021 | - |
04A101 | Beinvloeding modal shift vervoer | Herontwikkeling van de Kaasmarkt | Maatsch. | N | VK | - | 2.111 | - | - | - |
04A101 | Beinvloeding modal shift vervoer | Autoluwe gebied mbv kentekenregistr A | Maatsch. | N | VK | - | 374 | - | - | - |
04A101 | Beinvloeding modal shift vervoer | Fietspad Korte Mare | Maatsch. | N | VK | - | - | - | - | 142 |
04A101 | Beinvloeding modal shift vervoer | Afsl. Oude Rijn donkersteeg-Pelikaanstr | Maatsch. | V | VK | - | - | - | - | 190 |
04A101 | Beinvloeding modal shift vervoer | Omgeving Pieterskerk en Hooglandse Kerk | Maatsch. | N | VK | - | 284 | - | - | - |
04A101 | Beinvloeding modal shift vervoer | Knip Langebrug fase 1 | Maatsch. | N | VK | - | 213 | - | - | - |
04A101 | Beinvloeding modal shift vervoer | Knip Langebrug fase 1 A | Maatsch. | N | VK | - | 71 | - | - | - |
04A101 | Beinvloeding modal shift vervoer | Herinrichting Langebrug fase 2 | Maatsch. | N | - | 284 | - | - | - | |
04A101 | Beinvloeding modal shift vervoer | Rapenburg + Steenschuur West | Maatsch. | N | VK | - | - | 711 | - | - |
04A101 | Beinvloeding modal shift vervoer | Apothekersdijk | Maatsch. | N | - | - | - | - | 732 | |
04A101 | Beinvloeding modal shift vervoer | Ruimte maken westkant turfmarkt tot Mare | Maatsch. | N | - | - | - | - | 1.137 | |
04A101 | Beinvloeding modal shift vervoer | GL Stevenshofdreef-Ommedijkseweg | Maatsch. | N | NK | 200 | 5.867 | - | - | - |
04A101 | Beinvloeding modal shift vervoer | GL VRI's Stevenshofdreef-Ommedijkseweg | Maatsch. | N | NK | - | - | 238 | - | - |
04A101 | Beinvloeding modal shift vervoer | GL Plesmanlaan Haagse Schouwweg IP | Maatsch. | N | NK | 7.196 | - | 7.776 | - | - |
04A101 | Beinvloeding modal shift vervoer | GL Dr. Lelylaan - Haagse Schouwweg IP | Maatsch. | N | NK | 4.696 | - | 5.227 | - | - |
04A101 | Beinvloeding modal shift vervoer | GL Mors Morsweg Morssingel IP | Maatsch. | N | NK | 174 | 177 | - | - | - |
04A101 | Beinvloeding modal shift vervoer | GL Haagweg Churchilllaan IP | Maatsch. | N | NK | 4.000 | 6.682 | - | - | - |
04A101 | Beinvloeding modal shift vervoer | GL Bostelbrug | Maatsch. | N | NK | 200 | - | 5.615 | - | - |
04A101 | Beinvloeding modal shift vervoer | GL Steenstraat t/m Kort Rapenburg | Maatsch. | N | NK | 2.470 | - | - | 7.831 | - |
04A101 | Beinvloeding modal shift vervoer | Stadsentree De Groene Loper Stationsweg | Maatsch. | N | 1.630 | - | 1.748 | - | - | |
04A101 | Beinvloeding modal shift vervoer | Ontdemping Kort Rapenburg | Maatsch. | N | VK | - | - | 12.763 | - | - |
04A102 | Stim. Verduurzaming vervoer | Dynamisch verkeersmng verkeersmonitor 2 | Maatsch. | N | VK | - | - | 1.137 | - | - |
04A102 | Stim. Verduurzaming vervoer | Zero Emissie | Maatsch. | N | NK | - | 337 | - | - | - |
04B101 | Verbeteren bereikbaarheid voetgangers | Vh Kwaliteitsverbetering Breestraat | Maatsch. | V | - | - | 1.537 | - | - | |
04B102 | Verbeteren bereikbaarheid fiets | Fietscorridor Den Haag West 2016 | Maatsch. | N | VK | 213 | 227 | - | - | - |
04B102 | Verbeteren bereikbaarheid fiets | MEAS-locatie Rooseveltstraat-Vijfmeilaan IP | Maatsch. | V | - | - | - | 549 | - | |
04B102 | Verbeteren bereikbaarheid fiets | Fietscorridor Noordwijk | Maatsch. | N | VK | - | - | - | - | 75 |
04B102 | Verbeteren bereikbaarheid fiets | Fietscorridor Alphen aan den Rijn 2016 | Maatsch. | N | VK | 167 | 351 | - | - | - |
04B102 | Verbeteren bereikbaarheid fiets | Fietscorridor Alphen aan den Rijn 2018 | Maatsch. | N | VK | - | - | - | 502 | - |
04B102 | Verbeteren bereikbaarheid fiets | Kruising Plantijnstraat-Kanaalweg | Maatsch. | V | - | 212 | - | - | - | |
04B102 | Verbeteren bereikbaarheid fiets | VK Projecten Fiets op 1 2025-2029 | Maatsch. | N | VK | 10.430 | 8.573 | 3.275 | 9.507 | - |
04B102 | Verbeteren bereikbaarheid fiets | Fietsprojecten | Maatsch. | N | - | 2.910 | - | - | - | |
04B103 | Verbeteren openbaar vervoer | Centrumroute | Maatsch. | N | VK | - | 66 | - | - | - |
04B103 | Verbeteren openbaar vervoer | Mobiliteitsinvestering 2024 | Maatsch. | N | VK | - | 371 | - | - | - |
04B103 | Verbeteren openbaar vervoer | Overige busroutes en -maatregelen | Maatsch. | N | VK | - | 144 | 144 | - | - |
04B103 | Verbeteren openbaar vervoer | Verplaatsen bus infra tbv concessie | Maatsch. | N | VK | 100 | 320 | - | - | - |
04B103 | Verbeteren openbaar vervoer | Knooppunt Leiden Centraal tot | Maatsch. | N | VK | 40.917 | 25.236 | - | - | 52.847 |
04B103 | Verbeteren openbaar vervoer | Verbeteren Bereikbaarheid (OV) | Maatsch. | N | VK | - | 558 | - | - | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | Bijdrage aanvullende inpassingswens RLR | Maatsch. | N | NK | 800 | 1.014 | - | - | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | Geb.ontw. Park de Zwijger-Dakpark | Maatsch. | N | 2.500 | - | - | 4.473 | - | |
04B103 | Verbeteren openbaar vervoer | LRN algemene kosten 1 | Maatsch. | N | VK | 880 | 4.038 | - | - | 15.054 |
04B104 | Waarborgen doorstroming | LRN trace Willem de Zwijgerlaan 60 jaar | Maatsch. | N | NK | 3.391 | - | 42.329 | - | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | LRN trace Schipholweg-West 40 jaar | Maatsch. | N | NK | - | - | - | 2.042 | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | LRN trace Willem de Zwijgerlaan 40 jaar | Maatsch. | N | NK | 9.472 | - | - | 25.499 | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | LRN trace Willem de Zwijgerlaan 10 jaar | Maatsch. | N | NK | - | - | - | - | 438 |
04B104 | Waarborgen doorstroming | Restant Ontsl Knelpunt LBSP centrum N/W | Maatsch. | N | NK | - | - | 1.544 | - | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | LBSP infrastructuur | Maatsch. | N | NK | - | 288 | - | - | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | LBSP infrastructuur 3 | Maatsch. | N | NK | - | 29 | - | - | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | ORB 1-Singelpark-Promenade 3 | Maatsch. | N | NK | - | 52 | - | - | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | Herinrichtingsm verb. Centrum - N11 2 | Maatsch. | N | NK | 5.624 | 13.696 | - | - | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | VRI's Hoge Rijndijk | Maatsch. | N | NK | - | - | - | - | 1.101 |
04B104 | Waarborgen doorstroming | Herinrichtingsmaatr. Spanjaardsbr. Eo 2 | Maatsch. | N | NK | 335 | 1.346 | - | - | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | Overige herinrichtingsmaatregelen 4 | Maatsch. | N | NK | - | 63 | - | - | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | Overige herinrichtingsmaatregelen 5 | Maatsch. | N | NK | - | 502 | - | - | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | Herinrichtingsmaatr. Churchilllaan eo | Maatsch. | N | VK | - | 456 | - | - | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | Churchilllaan | Maatsch. | V | - | 266 | - | - | - | |
04B104 | Waarborgen doorstroming | Verk.maatr.K501 Churchillln-Kennedylaan | Maatsch. | N | VK | - | 71 | - | - | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | Verkeersveiligheid in de wijken 2025 | Maatsch. | N | NK | - | 695 | - | - | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | Div Mobiliteitsinvestering 2025 | Maatsch. | N | VK | 1.741 | 1.741 | - | - | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | Churchillaan ruimtereservering | Maatsch. | N | VK | - | - | 268 | - | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | Dr. Lelylaan ruimtereservering | Maatsch. | N | VK | - | - | - | 35 | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | Churchillaan KLIMA 40 jaar | Maatsch. | N | VK | - | 1.644 | - | - | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | Diverse kruispunten KLIMA 40 jaar | Maatsch. | N | VK | - | 109 | - | - | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | Dr. Lelylaan KLIMA 40 jaar | Maatsch. | N | VK | - | - | - | - | 212 |
04B104 | Waarborgen doorstroming | Lammenschansweg KLIMA 40 jaar | Econ. | N | VK | - | - | - | 1.654 | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | Hoge Rijndijk KLIMA 40 jaar | Econ. | N | NK | - | - | - | - | 692 |
04B104 | Waarborgen doorstroming | Lammenschansweg ruimtereservering | Maatsch. | N | VK | - | - | - | 270 | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | Hoge Rijndijk ruimtereservering | Maatsch. | N | NK | - | - | - | - | 91 |
04B104 | Waarborgen doorstroming | onrendab. top projecten versted | Maatsch. | N | VK | - | - | - | 11.911 | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | LRN Overkluizing WdZwijge/verleng Kooiln | Maatsch. | N | NK | 14.949 | - | - | 27.715 | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | Uitvoering bebordingsplan Rijnlandroute | Maatsch. | N | NK | 230 | - | 320 | - | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | Inrichting Oosterkerkstraat-Driessenstr | Maatsch. | N | NK | - | 234 | - | - | - |
04B104 | Waarborgen doorstroming | Inrichting Oosterkerkstraat-Driessenstr IP index | Maatsch. | N | NK | - | 221 | - | - | - |
04B105 | Verbeteren parkeeraanbod | Aanschaf parkeerautomaten | Econ. | V | - | 843 | - | - | - | |
04B105 | Verbeteren parkeeraanbod | Scanauto tbv parkeercontrole | Econ. | V | - | 413 | - | - | - | |
04B105 | Verbeteren parkeeraanbod | Handterminals stadstoezicht | Econ. | V | - | 220 | - | - | - | |
04B105 | Verbeteren parkeeraanbod | Parkeergarage Morspoortterrein | Econ. | N | VK | - | - | - | - | 55.162 |
04B105 | Verbeteren parkeeraanbod | Bibliotheek Nieuwstr. Fietskelder | Econ. | N | VK | - | - | 1.597 | - | - |
04B105 | Verbeteren parkeeraanbod | Bibliothk Nieuwstr. Fietskelder install. | Econ. | N | VK | - | - | 886 | - | - |
04B105 | Verbeteren parkeeraanbod | Inr fietsenst bibliothk Nieuwstr 10 jr | Econ. | N | VK | - | - | - | 233 | - |
04B105 | Verbeteren parkeeraanbod | scanauto parkeerbeheer 2029 | Econ. | V | - | - | - | 41 | - | |
04B105 | Verbeteren parkeeraanbod | Voertuigen handh beheer en onderh 2029 | Econ. | V | - | - | - | 199 | - | |
04B105 | Verbeteren parkeeraanbod | Vervanging handh informatiesysteem 2028 | Maatsch. | V | - | - | 51 | - | - | |
04C102 | Verbeteren verkeersveilige inrichting | rec.krpt.lammenschwg-tomatenstr | Maatsch. | V | - | - | - | 1.153 | - | |
04C102 | Verbeteren verkeersveilige inrichting | UVP Wijkcirc.en weiligheidsplan 2027-2029 | Maatsch. | V | VK | - | 510 | 613 | 306 | - |
04C102 | Verbeteren verkeersveilige inrichting | Medium verkeersmaatregelen. 2026 | Maatsch. | N | VK | - | 102 | 102 | 102 | - |
04C102 | Verbeteren verkeersveilige inrichting | Vervangen verkeerslichten 2027-2030 | Maatsch. | V | VK | - | 455 | 618 | 715 | 750 |
04C102 | Verbeteren verkeersveilige inrichting | Infra Lammenschansweg-zuid | Maatsch. | N | VK | 4.711 | - | - | 5.017 | - |
04C102 | Verbeteren verkeersveilige inrichting | Herinrichting Lammenschansweg | Maatsch. | V | VK | 5.681 | 16.521 | - | - | - |
04C102 | Verbeteren verkeersveilige inrichting | Impuls verkeersveiligheid aandachtsloc. | Maatsch. | N | VK | - | 1.317 | - | - | - |
04C102 | Verbeteren verkeersveilige inrichting | Verkeersveilige schoolomgevingen 2027 | Maatsch. | N | VK | - | 357 | - | - | - |
Totaal programma 4 | 127.207 | 108.545 | 89.562 | 100.774 | 128.623 | |||||
Prestatie | Omschrijving prestatie | Omschrijving investering | Categorie | nieuw / vervanging | Bijdrage derden/ reserves | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 | |
05A102 | Beheren openbare ruimte | Investeringen wegen 2027-2030 | Maatsch. | V | - | 2.935 | 3.349 | 1.865 | 385 | |
05A102 | Beheren openbare ruimte | RWN Bachstraat-Domela Nieuwenhuisln | Maatsch. | V | - | 55 | - | - | - | |
05A102 | Beheren openbare ruimte | RWN Gasthuiswijk fase 3-4 | Maatsch. | V | - | 109 | - | - | ||
05A102 | Beheren openbare ruimte | RWN Meerburg | Maatsch. | V | - | 184 | - | - | ||
05A102 | Beheren openbare ruimte | VMOR Meerburg | Maatsch. | V | - | 3.504 | - | - | ||
05A102 | Beheren openbare ruimte | Kademuren 2026-2030 | Maatsch. | V | - | 3.405 | 6.341 | 6.341 | 6.341 | |
05A102 | Beheren openbare ruimte | Damwanden 2026-2030 | Maatsch. | V | - | 865 | 418 | 418 | 418 | |
05A102 | Beheren openbare ruimte | Groenemarededijk | Maatsch. | V | - | 1.566 | - | - | ||
05A102 | Beheren openbare ruimte | Schelpenkade houten damwand | Maatsch. | V | - | - | 1.013 | - | - | |
05A102 | Beheren openbare ruimte | Parkbruggen | Maatsch. | V | - | 369 | - | - | - | |
05A102 | Beheren openbare ruimte | Verkeersbruggen - Maartje Offersbrug | Maatsch. | V | - | 161 | - | - | - | |
05A102 | Beheren openbare ruimte | Techn.installaties beweegb.bruggen 2027 | Maatsch. | V | - | 1.471 | ||||
05A102 | Beheren openbare ruimte | Techn.installaties beweegb.bruggen 2028 | Maatsch. | V | - | 179 | ||||
05A102 | Beheren openbare ruimte | Remmingswerken en meerpalen 2028-2030 | Maatsch. | V | - | - | 64 | 64 | 64 | |
05A102 | Beheren openbare ruimte | kw10893 - Betonbrug | Maatsch. | V | - | 93 | ||||
05A102 | Beheren openbare ruimte | kw150 - Cronesteynbrug Prov. | Maatsch. | V | - | 294 | ||||
05A102 | Beheren openbare ruimte | kw156 - Allemansbrug | Maatsch. | V | - | 352 | ||||
05A102 | Beheren openbare ruimte | kw258 - Brug in Vlietweg | Maatsch. | V | - | 339 | ||||
05A102 | Beheren openbare ruimte | Bruggen in de vlietweg 2027 | Maatsch. | V | - | 1.650 | ||||
05A102 | Beheren openbare ruimte | Houten bruggen 2027-2030 | Maatsch. | V | - | 741 | 565 | 408 | 330 | |
05A102 | Beheren openbare ruimte | Lichtmasten 2024-2030 | Maatsch. | V | - | - | 58 | 783 | 783 | |
05A102 | Beheren openbare ruimte | Eigen net openbare verlichting 2027-2030 | Maatsch. | V | - | 78 | 78 | 78 | 78 | |
05A102 | Beheren openbare ruimte | Armaturen 2027-2030 | Maatsch. | V | - | 424 | 424 | 424 | 424 | |
05A102 | Beheren openbare ruimte | Armaturen Leidse Lantaarn - 2027 | Maatsch. | V | - | 989 | - | - | - | |
05A102 | Beheren openbare ruimte | Armaturen Leidse Lantaarn - 2028 | Maatsch. | V | - | - | 791 | - | - | |
05A102 | Beheren openbare ruimte | Automatisering gladheidsbestrijding 2027 | Econ. | V | - | 54 | - | - | - | |
05A102 | Beheren openbare ruimte | Boshuizen ruimtereservering | Maatsch. | V | - | 436 | ||||
05A102 | Beheren openbare ruimte | Fortuinwijk Noord ruimtereservering | Maatsch. | V | - | 736 | ||||
05A102 | Beheren openbare ruimte | Fortuinwijk Zuid ruimtereservering | Maatsch. | V | - | - | 421 | |||
05A102 | Beheren openbare ruimte | Boshuizen KLIMA 40 jaar | Maatsch. | V | - | - | - | 2.670 | ||
05A102 | Beheren openbare ruimte | Fortuinwijk Noord KLIMA 40 jaar | Econ. | V | - | 4.510 | ||||
05A102 | Beheren openbare ruimte | Fortuinwijk Zuid KLIMA 40 jaar | Econ. | V | - | - | 3.200 | |||
05A102 | Beheren openbare ruimte | Merenwijk-De Horsten 40 jaar | Maatsch. | V | - | - | 2.670 | |||
05A102 | Beheren openbare ruimte | WV Gasthuiswijk wegen 3 4 | Maatsch. | V | - | 1.461 | ||||
05A102 | Beheren openbare ruimte | Merenwijk Horsten ruimtereservering | Maatsch. | V | - | - | - | 396 | - | |
05A102 | Beheren openbare ruimte | WV wegen Fortuinwijk Noord | Maatsch. | V | 13.332 | |||||
05A102 | Beheren openbare ruimte | WV wegen Boshuizen fase 1 | Maatsch. | V | 825 | |||||
05A102 | Beheren openbare ruimte | WV wegen Boshuizen fase 2 | Maatsch. | V | - | - | 7.428 | |||
05A102 | Beheren openbare ruimte | WV wegen Slaaghwijk | Maatsch. | V | 7.715 | |||||
05A102 | Beheren openbare ruimte | WV wegen Zijlwijk Noord fase 1 | Maatsch. | V | 659 | |||||
05A102 | Beheren openbare ruimte | WV wegen Zijlwijk Noord fase 2 | Maatsch. | V | - | - | 7.417 | |||
05A102 | Beheren openbare ruimte | WV Leedewijk Zuid fase 1 | Maatsch. | V | - | - | - | 234 | ||
05A103 | Inzamelen huishoudelijk afval | Ondergrondse en bovengrondse afvalcontainers 2027-2031 | Econ. | V | - | 302 | 608 | 608 | 608 | |
05A103 | Inzamelen huishoudelijk afval | Pers afvalcontainer 2027-2031 | Econ. | V | - | 87 | 240 | 240 | 240 | |
05A103 | Inzamelen huishoudelijk afval | 2de milieustraat gebouw | Econ. | N | VK | - | 3.058 | - | - | - |
05A103 | Inzamelen huishoudelijk afval | 2de milieustraat machines | Econ. | N | VK | - | - | - | - | 1.062 |
05A103 | Inzamelen huishoudelijk afval | Verv, hoofdgeb. ABW 2024 5 jaar | Econ. | V | - | 420 | - | - | - | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | Riolering Zeeheldenbuurt IP 2025 | Econ. | V | - | 612 | - | - | - | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | Meerburg Hoge Rijndijk fase2 | Econ. | N | - | - | - | 1.974 | - | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | Meerburg Utrechts Jaagpad | Econ. | N | - | - | - | 326 | - | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | Meerburg omg. Spaarnestraat | Econ. | N | - | - | - | 792 | - | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | Schipholweg Transport | Econ. | V | - | - | 2.883 | - | - | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | Fortuinwijk Boshuizen 2024 | Econ. | V | - | 11.190 | - | - | - | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | Fortuinwijk Boshuizen 2027 | Econ. | V | - | - | - | 9.108 | - | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | Fortuinwijk Boshuizen 2028 | Econ. | V | - | - | - | - | 9.108 | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | Riolering Merenwijk 2027 | Econ. | V | - | 5.923 | - | - | - | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | Riolering Riebeekhof eo | Econ. | V | - | - | 1.554 | - | - | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | Vervanging gemalen 2027-2030 | Econ. | V | - | - | 527 | 508 | 1.025 | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | KLIMA Domela nieuwenhuislaan | Econ. | V | - | 53 | - | - | - | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | KLIMA Gasthuiswijk fase 3-4 | Econ. | V | - | 436 | - | - | - | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | KLIMA Bachstraat | Econ. | V | - | 292 | - | - | - | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | WV Rio gasthw haagweg-zuid fase 3&4 | Econ. | N | NK | - | 157 | - | - | - |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | WV Rio Gasthw Haagwg-zd fase1+2 2025-26 | Econ. | V | - | 280 | - | - | - | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | WV Gasthuiswijk RIO 3 4 | Econ. | V | - | 1.757 | - | - | - | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | riolering Stationsweg | Econ. | N | NK | - | - | - | 532 | - |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | Riolering Lammenschans | Econ. | V | - | 1.778 | - | - | - | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | WV KLIMA Merenwijk Horsten 2029 | Econ. | V | - | - | - | 3.007 | - | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | Riolering binnenstad Z+N 2029 | Econ. | V | - | - | - | 2.521 | - | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | Riolering Merenwijkdistrict | Econ. | V | - | 3.607 | - | - | - | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | Stationskwartier Marislaan | Econ. | V | - | - | - | 830 | - | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | Stationskwartier Marislaan 2030 | Econ. | V | - | - | - | - | 13.677 | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | Lammenschansweg Transport 2030 | Econ. | V | - | - | - | - | 3.918 | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | Riolering Merenwijkdistrict 2030 | Econ. | V | - | - | - | - | 15.098 | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | KLIMA Boshuizen 2030 | Econ. | V | - | - | - | - | 2.570 | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | Prins6 278m1 2030 | Econ. | 0 | - | - | - | - | 563 | |
05B102 | Beheren openbaar water en riolering | Binnenstad buitenring / Steenstraat Groene Loper/Kort Rapenburg overstort 2030 | Maatsch. | 0 | - | - | - | - | 751 | |
05C101 | Ontw en uitv beleid sted. en regio groen | GHS herprofileringsprojecten 2027-2030 | Maatsch. | V | - | 137 | 132 | 132 | 133 | |
05C101 | Ontw en uitv beleid sted. en regio groen | GHS reconstructieprojecten 2027-2030 | Maatsch. | V | - | 68 | 66 | 66 | 67 | |
05C101 | Ontw en uitv beleid sted. en regio groen | IP parken 2027-2030 | Maatsch. | V | - | 684 | 661 | 661 | 667 | |
05C101 | Ontw en uitv beleid sted. en regio groen | 2e Groene Ring 2024 | Maatsch. | N | VK | - | 526 | - | - | - |
05C101 | Ontw en uitv beleid sted. en regio groen | 2e Groene Ring 2025 | Maatsch. | N | VK | - | 407 | - | - | - |
05C103 | Beheren openbaar groen | Speeltoestellen in openbare ruimte 2025-2030 | Econ. | V | - | - | 550 | 550 | 550 | |
05C103 | Beheren openbaar groen | Vervangen bomen 2026-2030 | Econ. | V | - | 1.276 | 1.276 | 1.276 | 1.276 | |
05C105 | Aanleggen Singelpark | Singelpark binnen het Energiepark | Maatsch. | N | NK | 1.232 | 4.233 | - | - | - |
05C105 | Aanleggen Singelpark | Energiepark brug | Maatsch. | N | VK | 1.887 | - | - | - | 1.926 |
05C106 | Beheren Oostvlietpolder | Aanleg volkstuinen | Maatsch. | N | NK | 62 | - | 1.386 | - | - |
05C106 | Beheren Oostvlietpolder | Herstel natuurwaarden Oostvlietpolder | Maatsch. | N | - | 750 | - | - | - | |
3.181 | 86.657 | 30.146 | 51.423 | 62.298 | ||||||
Prestatie | Omschrijving prestatie | Omschrijving investering | Categorie | nieuw / vervanging | Bijdrage derden/ reserves | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 | |
06A201 | Behandeling verzoeken omgvergunningen | Vervanging Power browser 2026 | Econ. | V | - | - | - | 299 | - | |
06A201 | Behandeling verzoeken omgvergunningen | Openbare ruimte Humanities Campus | Maatsch. | N | NK | 119 | - | - | - | 997 |
06B102 | Opstellen MPG en Vermogensbeheer | Park de Zwijger – Gebiedsontwikkeling | Maatsch. | N | 178 | 891 | - | - | - | |
06B103 | Exploiteren van gemeentelijke gebouwen | Muziekschool Hazewindsteeg 2025 | Econ. | V | 1.090 | - | 4.191 | - | - | |
06B103 | Exploiteren van gemeentelijke gebouwen | Muziekschool Hazewindsteeg (aanvulling) | Econ. | N | VK | 5.000 | - | - | - | 9.566 |
06B103 | Exploiteren van gemeentelijke gebouwen | Verbouwing bibliotheek Nieuwstraat | Econ. | V | 2.036 | - | 21.476 | - | - | |
06B103 | Exploiteren van gemeentelijke gebouwen | Gebiedsontwikkeling Telderskade | Maatsch. | N | VK | 50 | - | - | 6.392 | - |
06B103 | Exploiteren van gemeentelijke gebouwen | Technische installaties De Waag 2026 | Econ. | V | - | 480 | - | - | - | |
06B103 | Exploiteren van gemeentelijke gebouwen | installaties Marienpoelstraat 1a | Econ. | V | - | - | 106 | - | - | |
06B103 | Exploiteren van gemeentelijke gebouwen | Vervangen zonwering Sumatrastraat | Econ. | V | - | - | 53 | - | - | |
06B103 | Exploiteren van gemeentelijke gebouwen | bouw, valkenpad 3-5 1 2031 | Econ. | V | - | - | - | - | 300 | |
Totaal programma 6 | 10.509 | 1.371 | 25.827 | 6.692 | 10.863 | |||||
Prestatie | Omschrijving prestatie | Omschrijving investering | Categorie | nieuw / vervanging | Bijdrage derden/ reserves | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 | |
07A102 | Waarborgen kwal (openbare) speelruimte | Speeltoestellen in speeltuinen 2027-2030 | Econ. | V | - | 180 | 180 | 180 | 180 | |
07D102 | In stand houden bestaande gebouwenvoorrd | Vrije school Mareland | Econ. | V | - | 7.694 | - | - | - | |
07D102 | In stand houden bestaande gebouwenvoorrd | Leidse Houtschool | Econ. | V | VK | - | 9.166 | - | - | - |
07D102 | In stand houden bestaande gebouwenvoorrd | Da Vinci College | Econ. | V | - | 26.197 | - | - | - | |
07D102 | In stand houden bestaande gebouwenvoorrd | Specifiek locatiegebonden kosten 2022 | Econ. | V | - | 15 | - | - | - | |
07D102 | In stand houden bestaande gebouwenvoorrd | Specifiek locatiegebonden kosten 2025 | Econ. | V | - | 515 | - | - | - | |
07D102 | In stand houden bestaande gebouwenvoorrd | Eerste Leidse Schoolvereniging uitbr. | Econ. | V | - | 6.808 | - | - | - | |
07D102 | In stand houden bestaande gebouwenvoorrd | Vrije school Mareland Gym | Econ. | V | - | - | - | 716 | - | |
07D102 | In stand houden bestaande gebouwenvoorrd | Scholencomplex Stevenshof Gym | Econ. | V | - | 2.158 | - | - | - | |
07D103 | Uitvoering van overige wettelijke taken | Lucas van Leyden Gym | Econ. | V | - | 1.927 | - | - | - | |
07D103 | Uitvoering van overige wettelijke taken | Gymaccomodatie Oppenheimstraat 4a | Econ. | V | - | 238 | - | - | - | |
Totaal programma 7 | - | 54.897 | 180 | 896 | 180 | |||||
Prestatie | Omschrijving prestatie | Omschrijving investering | Categorie | nieuw / vervanging | Bijdrage derden/ reserves | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 | |
08A101 | Ondersteunen voorstellingen-podiumaanbod | VVI Kunstinstellingen 2027-2030 | Econ. | V | - | 673 | 583 | 690 | 720 | |
08B101 | Exploitatie en beheer Erfgoed Leiden eo | Verbouwing Boisotkade 2026 | Econ. | V | - | 167 | - | - | - | |
08B101 | Exploitatie en beheer Erfgoed Leiden eo | Inrichting archeol.centr Boisotkade 2026 | Econ. | V | - | 69 | - | - | - | |
08C101 | Exploiteren gem sportaccommodaties | Morskwartier I Toplg kunstgras 2 voetbal | Econ. | V | - | - | - | - | 461 | |
08C101 | Exploiteren gem sportaccommodaties | Noord Ren. kunstgras 1 korfbal onderbouw | Econ. | V | - | 48 | - | - | - | |
08C101 | Exploiteren gem sportaccommodaties | Noord Ren. kunstgras 1 korfbal toplaag | Econ. | V | - | 83 | - | - | - | |
08C101 | Exploiteren gem sportaccommodaties | Noord Ren. kunstgras 2+3 korfbal onderb | Econ. | V | - | - | - | 110 | - | |
08C101 | Exploiteren gem sportaccommodaties | Noord Ren. kunstgras 2+3 korfbal toplaag | Econ. | V | - | - | - | 188 | - | |
08C101 | Exploiteren gem sportaccommodaties | Kikkerpld I Toplaag kunstgras 1 voetbal | Econ. | V | - | 567 | - | - | - | |
08C101 | Exploiteren gem sportaccommodaties | Entree Vlietzone | Maatsch. | N | NK | - | 899 | - | - | |
08C101 | Exploiteren gem sportaccommodaties | Kikkerpolder II,Ren. kunstgr 2 onderbouw | Econ. | V | - | 271 | - | - | - | |
08C101 | Exploiteren gem sportaccommodaties | Kikkerpolder II,Ren. kunstgr 2 toplaag | Econ. | V | - | 717 | - | - | - | |
08C101 | Exploiteren gem sportaccommodaties | Kikkerpolder II Toplg kunstgras 1 voetb | Econ. | V | - | - | 583 | - | - | |
08C101 | Exploiteren gem sportaccommodaties | Roomburg Toplaag verv waterveld 1 hockey | Econ. | V | - | 518 | - | - | - | |
08C101 | Exploiteren gem sportaccommodaties | Roomburg, Toplaag waterveld 2 +3 hockey | Econ. | V | - | - | - | - | 726 | |
08C101 | Exploiteren gem sportaccommodaties | Roomburg, Ren. gravelbanen 1 tm 9 tennis | Econ. | V | - | - | 243 | - | - | |
08C101 | Exploiteren gem sportaccommodaties | Montgomerystraat Toplaag verv veld 1,2 en 3 korfbal | Econ. | V | - | - | - | - | 266 | |
08C101 | Exploiteren gem sportaccommodaties | Montgomerystraat Onderbouw verv veld 1,2 en 3 korfbal | Econ. | V | - | - | - | - | 107 | |
08C101 | Exploiteren gem sportaccommodaties | Leidse hout Toplaag kunstgras atletiek | Econ. | V | - | 123 | - | - | - | |
08C101 | Exploiteren gem sportaccommodaties | Leidse hout, Verv. Tribune atletiek | Econ. | V | - | - | 519 | - | - | |
08C101 | Exploiteren gem sportaccommodaties | Vliet, Verv. Materieel berging-pers verb | Econ. | V | - | 481 | - | - | - | |
08C101 | Exploiteren gem sportaccommodaties | Herinr sportpark de Mors bovenveld(12jr) | Econ. | V | VK | 259 | 388 | - | - | - |
08C101 | Exploiteren gem sportaccommodaties | Herinr sportpark de Mors onderveld(24jr) | Econ. | V | VK | - | 598 | - | - | - |
08C101 | Exploiteren gem sportaccommodaties | Combiveld onderlaag Cronesteinkade 24jr | Econ. | N | VK | - | 774 | - | - | - |
08C101 | Exploiteren gem sportaccommodaties | Combiveld bovenbouw Cronesteinkade 12jr | Econ. | N | VK | - | 382 | - | - | - |
08C101 | Exploiteren gem sportaccommodaties | Clubhuis Cronesteinkade | Econ. | N | VK | - | 2.000 | - | - | - |
08C101 | Exploiteren gem sportaccommodaties | Clubhuis Cronesteinkade installaties | Econ. | N | VK | - | 915 | - | - | - |
08C101 | Exploiteren gem sportaccommodaties | herinrichting Cronesteinpark | Maatsch. | N | - | 1.255 | - | - | - | |
08C101 | Exploiteren gem sportaccommodaties | Vervangen materieel 2026-2030 | Econ. | V | - | 601 | ||||
08C201 | Leidenaars bewegen voldoende | Compensatie sportvelden Vlietzone | Maatsch. | V | 328 | 1.124 | - | - | - | |
Totaal programma 8 | 1.574 | 12.655 | 1.928 | 988 | 2.279 | |||||
Prestatie | Omschrijving prestatie | Omschrijving investering | Categorie | nieuw / vervanging | Bijdrage derden/ reserves | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 | |
10A201 | Inzetten sociale werkvoorziening | Vervanging bedrijfsmiddelen 2026-2029 | Bedrijfsm. | V | - | 589 | 589 | 589 | 589 | |
- | 589 | 589 | 589 | 589 | ||||||
Prestatie | Omschrijving prestatie | Omschrijving investering | Categorie | nieuw / vervanging | Bijdrage derden/ reserves | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 | |
12A010 | Overhead IDA | CR AV-middelen Stadskantoor Leiden 2024 | Bedrijfsm. | V | - | 386 | - | - | - | |
11A011 | Stelposten concern | Nader in te vullen agv prijsstijgingen22 | Maatsch. | N | NK | - | 2.021 | - | - | - |
12A003 | Overhead facilitaire zaken | Meubilair Stoelen 2027 | Econ. | V | - | 578 | - | - | - | |
12A003 | Overhead facilitaire zaken | Ambtenarenhuisvesting / energiepark | Econ. | N | VK | 624 | 1.291 | - | - | - |
12A006 | Overhead huisvesting | Tankgebouw DZB Le Pooleweg 6 | Econ. | V | - | - | 417 | - | - | |
12A006 | Overhead huisvesting | Carillon en toren-uurwerk / koffiekamer | Econ. | V | - | 177 | - | - | - | |
12A006 | Overhead huisvesting | Stadhuis noodstroomvoorziening 2025 | Econ. | V | - | 143 | - | - | - | |
12A010 | Overhead IDA | Surfaces + toebehoren 2026-2030 | Bedrijfsm. | V | - | 359 | 946 | 2.167 | 100 | |
12A010 | Overhead IDA | Telefonie 5 jaar (toestellen) 2026-2030 | Bedrijfsm. | V | - | 140 | 140 | 140 | 140 | |
12A010 | Overhead IDA | Switches 2026-2030 | Bedrijfsm. | V | - | 222 | 222 | 222 | 222 | |
12A010 | Overhead IDA | Docking-Monitoren-werkstations 2027 -2030 | Bedrijfsm. | V | - | 236 | 384 | 290 | 236 | |
12A010 | Overhead IDA | AV-middelen div.locaties derden 2026 | Econ. | V | - | 138 | - | - | - | |
12A010 | Overhead IDA | AV-middelen Leiden div.locaties 2026 | Econ. | V | - | 157 | - | - | - | |
12A010 | Overhead IDA | AV-middelen Raadszaal Leiden 2030 | Econ. | V | - | - | - | - | 690 | |
12A010 | Overhead IDA | AV-middelen div.locaties derden 2031 | Econ. | V | - | - | - | - | - | |
12A010 | Overhead IDA | AV-middelen Leiden div.locaties 2031 | Econ. | V | - | - | - | - | - | |
12A010 | Overhead IDA | AV-middelen Stadhs LN ex.Raadszaal 2027 | Econ. | V | - | 312 | - | - | - | |
12A010 | Overhead IDA | AV-middelen Stadskantoor Leiden 2029 | Econ. | V | - | - | - | 416 | - | |
P72 | HKPL CONCERNSTAF | Vervangen JOIN zaaksysteem 2026 | Econ. | V | - | 1.119 | - | - | - | |
P73 | HKPL STEDELIJK BEHEER | Luchtbehandelingsinstallatie ABW 15 | Econ. | V | - | 152 | - | - | - | |
P73 | HKPL STEDELIJK BEHEER | Wagenpark 6 jaar 2027-2028 | Econ. | V | - | 877 | - | 1.765 | - | |
P73 | HKPL STEDELIJK BEHEER | Wagenpark 8jr 2027-2030 | Econ. | V | - | 75 | 6.173 | - | - | |
P73 | HKPL STEDELIJK BEHEER | Aanschaf kraakperswagen | Econ. | V | - | 470 | - | - | - | |
P73 | HKPL STEDELIJK BEHEER | Nieuwe stadswerf 30 jaar | Econ. | V | - | - | - | - | 21.366 | |
Totaal programma Algemene dekkingsmiddelen en Overhead | 624 | 8.852 | 8.282 | 5.001 | 22.755 |
Bedragen x € 1.000